۲۹ بهمن ۱۳۹۹

وقتی صنعت به دانشگاه اعتماد می‌کند

کارگاه مهندسی معکوس سرای نوآوری فولاد و زنجیره تأمین و صنایع وابسته دانشگاه آزاد اسلامی سیرجان قرار است در قراردادی، بومی سازی و ساخت قطعات مورد نیاز سال ۱۴۰۰ شرکت سنگ آهن گهرزمین را انجام دهد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا از سیرجان ، دکتر محمدمهدی طهرانچی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی در سفر اخیر خود به سیرجان، پروژه صنعتی کارگاه مهندسی معکوس وابسته به سرای نوآوری فولاد و زنجیره تأمین و صنایع وابسته دانشگاه آزاد اسلامی سیرجان را افتتاح کرد.
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی در حاشیه افتتاح این کارگاه با قدردانی از فعالیت های انجام شده در واحد سیرجان، این دانشگاه را الگویی در سطح کشور معرفی کرد و خواستار توسعه پویش کارآفرینی و مهارت های فنی و دانشجویی در واحدهای دانشگاهی شد.
ارتباط واقعی دانشگاه آزاد اسلامی سیرجان با صنعت
به گزارش آنا، دانشگاه آزاد اسلامی واحد سیرجان جزء نخستین واحدهای دانشگاهی کشور است که توانسته به معنای واقعی با صنعت ارتباط خوب و چشمگیری برقرار کند و با راه اندازی کارگاه مهندسی معکوس، انجام پروتکل های مهندسی معکوس و ساخت قطعات ماشین آلات معدنی و صنعتی مورد نیاز منطقه را در دستور کار خود قرار داده و از ابتدای فعالیت خود چند قرارداد با بخش صنعت شهرستان منعقد کرده است.
با توجه به اینکه کمتر از یک سال از فعالیت کارگاه مهندسی معکوس می گذرد، دانشگاه آزاد اسلامی واحد سیرجان توانسته اعتماد بسیار خوبی در بخش صنعت برای خود جلب کند که قراردادهای ذیل مهر تأییدی بر این مدعاست.
شرکت سنگ آهن گهر زمین طی قراردادی به مبلغ ۲۰۰ میلیارد ریال بومی سازی و ساخت قطعات مورد نیاز در سال ۱۴۰۰ را به دانشگاه آزاد اسلامی واحد سیرجان سپرده است.
این دانشگاه در برگزاری دوره های آموزش تخصصی نیز قراردادهایی جداگانه به مبلغ ۲۰ میلیارد ریال و ۳۰ میلیارد ریال با فولاد تنبور به امضا رسانده است.


نظرات و سوالات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *